Nadeszła zima, a na mojej hali nie było jeszcze ogrzewania. Ktoś powiedział: Szefie a może by tak do Szańca zadzwonić? Sprzęt do wyboru do koloru, a ceny przystępne względem konkurencji. Polecam serdecznie.

Andrzej, biznesmen
Andrzej, biznesmen

Wakacje miałam na celowniku od dłuższego czasu. Okazało się, że brakuje nam miejsca na narty. Jestem zaradna więc wyszukałam najbliższą firmę z boxami - Szaniec. Box w dobrym stanie, cena też ok. Jadę w góry.

Katarzyna, nauczycielka
Katarzyna, nauczycielka

Dosyć często jeżdżę samochodem. Ostatnio zuważyłem, że przy włączonej klimie wydobywa się okropny zapach. Nie wiedziałem co jest grane. Zajechałem do firmy Szaniec. Teraz klima śmiga, aż miło.

Maciej, przedsiębiorca
Maciej, przedsiębiorca

W moim biurze leżał piękny, fioletowy dywan. Do czasu, pojawienia się olbrzymiej plamy i to na samym środku. Chciałam go wyrzucić, ale jedna z Klientek podpowiedziała mi, że Szaniec czyści dywany. Dywan dostał nowe życie i cieszy oko.

Aneta, księgowa
Aneta, księgowa

Chciałem zabrać wnuka nad morze, ale on chciał jechać z rowerem. Szaniec znajduje się kilkanaście metrów od mojego domu. Podjechałem z zapytaniem o uchwyt na rowery. Nie dość, że mieli niedrogo to jeszcze montaż gratis.

Ireneusz, emeryt
Ireneusz, emeryt