CO ROBIMY

Firma Szaniec specjalizuje się w usługach czyszczących oraz wynajmie sprzętu do usług wymienionych powyżej. To jednak jedynie ułamek naszej oferty. W naszej ofercie znajduje się także wypożyczanie pełna oferta związana z klimatyzacją i nagrzewaniem pomieszczeń. Dobrze znana jest nam także klimatyzacja samochodowa. Na zlecenie Klienta możemy także umyć, pomalować a nawet zaimpregnować elewacje. Oddziały w całej Polsce doskonale odzwierciedlają jakość naszych usług. Dokładamy wszelkich starań aby utrzymać obecny poziom.

Oferta firmy Szaniec jest bardzo bogata. Aby w pełni zapoznać się z wachlarzem usług, proszę przejrzeć poszczególne strony. Przedstawiają one w szczegółowy i permanentny sposób potencjał naszej oferty. W celu jakichkolwiek pytań z Państwa strony, zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania, służymy pomocą.

SPRAWDZONA FIRMA

Postaw na sprawdzoną firmę. Szaniec to nie tylko ikona zaufania ale też doświadczenia. Od wielu lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Od chwili powstania, po dziś dzień, ulegamy ciągłym zmianom. Ma to na celu zadowolenie potrzeb Klienta, którego wymagania zmieniają się na przestrzeni lat. Także dostępne dziś technologie są argumentem przemawiającym za potrzebą rozwoju i doskonalenia usług.

Tym, co nas wyróżnia wśród renomowanych dostawców, to filozofia partnerskiego podejścia do Klienta. Przejawia się ona w solidności i fachowości naszej obsługi po sprzedażowej oraz ciągłej minimalizacji kosztów eksploatacji naszych urządzeń. Wiemy także z doświadczenia, że dobra współpraca z Klientem oraz uważne słuchanie są niemal połową sukcesu – dobrze wykonanej usługi oraz zadowolenia Klienta.