klimatyzacja-3

Serwis klimatyzatorów

Firma Szaniec, Gorzów Wlkp. zajmuje się czyszczeniem, dezynfekcją i odkażaniem filtrów, zwojów w klimatyzatorach. Nasze działanie powoduje za pomocą środków bakteriobójczych zabija salmonellę, legionellę, pneumophila oraz inne drobnoustruje, bakterie, pleśnie i grzyby osadzające się na zwojach parownika. Osadzanie się takowych wywołuję powstawanie nieprzyjemnych zapachów i może prowadzić do reakcji alergicznych wśród użytkowników. Nieserwisowana klimatyzacja może być przyczyną powstawania wielu różnych chorób. Z tego też względu należy pamiętać, aby systematycznie wymieniać filtry klimatyzatorów. Zalecanym czasem funkcjonowania filtra jest 6 miesięcy, jednakże ważnym jest uwzględnianie w jakich warunkach funkcjonuje filtr. Jeżeli są to warunki o dużym zapyleniu lub wilgotności, filtr należy wymieniać częściej.

Serwis

Nasza doświadczona kadra, w sposób profesjonalny zaopiekuje się Państwa sprzętem klimatyzacyjnym. Zadbamy nie tylko o skuteczną naprawę ale przedłużenie żywotności powierzonego nam sprzętu. Zapraszamy!

Klimatyzacja

Zadaniem urządzeń klimatyzujących jest stworzenie warunków w których użytkownik czuje się najbardziej komfortowo. Klimatyzator reguluje temperaturę jak i wilgotność w pomieszczeniach dodatkowo wytwarza czyste, świeże i zdrowe powietrze, usuwając z niego nadmierną wilgoć i zapobiega pleśni. Nasze urządzenia gwarantują cichą pracę i nie wytwarzają przeciągu.

Dlaczego właśnie my?

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie renomowaną markę i nienaganną opinię wśród naszych klientów. Dbamy o stały rozwój  firmy i dostarczanie jak najlepszej jakości usług jak i produktów na europejskim poziomie.

Doświadczenie

Firma Szaniec istnieje na rynku od wielu lat, podczas których spotkaliśmy się z wieloma trudnymi zadaniami. Dzięki nim nabyliśmy solidnego doświadczenia w realizacji nawet najtrudniejszych zaleceń.

Zadowolenie Klientów

Najlepszą reklamą jest zadowolony Klient. Kierując się tą dewizą dbamy aby każdy z naszych klientów opuszczał nas w pełni usatysfakcjonowany i z przyjemnością wrócił do nas ponownie.

Najnowsze technologie

Aby utrzymywać jakość usług na europejskim poziomie, stale rozwijamy swój asortyment sprowadzając dla Państwa produkty pochodzące od najlepszych producentów.