czyszczenie-dywanow

Usługi

Prowadzimy usługi polegające na czyszczeniu i pielęgnacji. Zajmiemy się nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami i zabezpieczymy powierzchnię na wypadek przyszłych zabrudzeń, grzybów, pleśni i innymi czynnikami zewnętrznymi. Wynajmij nas już dziś!

Czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerki

Proponujemy Państwu następujące usługi:

 • pranie dywanów, chodników, wykładzin
 • czyszczenie tapicerek meblowych (zestawy wypoczynkowe, kanapy, fotele, sofy, krzesła, pufy)
 • pranie (odświeżanie) zabawek pluszowych
 • czyszczenie żaluzji pionowych
 • usługa impregnowania dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Stosowanie specjalnych środków do impregnacji tworzy specjalną warstwę ochroną skutecznie zapobiegając ponowne zabrudzenie. Przez co wydłużają się okresy pomiędzy kolejnymi zabiegami czyszczenia.
 • inne nietypowe prania i czyszczenie powierzchni tekstylnych

 

Usługi czyszczenia dywanów, tapicerki samochodowej, meblowej, żaluzji okiennych

Czyszczenie dywanu (wykładziny, tapicerki) dzielimy na 5 etapów:

  1. Usuwanie zabrudzeń nierozpuszczalnych – Przed przystąpieniem czyszczenia, powierzchnia musi być dokładnie odkurzona z wykorzystaniem wirującej szczotki która rozczesuje włókna. Bez systematycznego odkurzania, brud wnika wewnątrz dywanu!
  2. Rozpuszczenie brudu – Pozostałe na powierzchni zarudzenia zostają rozpuszczone za pomocą środków chemicznych jak również wysokiej temperatury.
  3. Ekstrakcja zabrudzenia – Rozpuszczony brud zostaje wypłukany lub jeżeli został wykorzystany szampon stosujemy odkurzanie.
  4. Zabiegi końcowe – Przed suszeniem wykładzina zostaje zaczesana w jednym kierunku.
  5. Suszenie – proces suszenia odbywa się w pomieszczeniu z dobrym przewiewem i temperaturą. Użytkowanie wykładziny przed wyschnięciem jest niedopuszczalne.

Dlaczego właśnie my?

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie renomowaną markę i nienaganną opinię wśród naszych klientów. Dbamy o stały rozwój  firmy i dostarczanie jak najlepszej jakości usług jak i produktów na europejskim poziomie.

Doświadczenie

Firma Szaniec istnieje na rynku od wielu lat, podczas których spotkaliśmy się z wieloma trudnymi zadaniami. Dzięki nim nabyliśmy solidnego doświadczenia w realizacji nawet najtrudniejszych zaleceń.

Zadowolenie Klientów

Najlepszą reklamą jest zadowolony Klient. Kierując się tą dewizą dbamy aby każdy z naszych klientów opuszczał nas w pełni usatysfakcjonowany i z przyjemnością wrócił do nas ponownie.

Najnowsze technologie

Aby utrzymywać jakość usług na europejskim poziomie, stale rozwijamy swój asortyment sprowadzając dla Państwa produkty pochodzące od najlepszych producentów.