Cellco

Klimatyzacja wentylacja hal produkcyjnych i namiotowych

Klimatyzacja wentylacja hal.
Do  obiektów o dużej kubaturze, w których jest wysoka temperatura i jest potrzeba  szybkiego schłodzenia i dostarczenia dużych ilości świeżego powietrza w niskiej cenie, polecamy klimatyzatory ewaporacyjne.  W klimatyzatorach ewaporacyjnych czynnikiem chłodzącym  jest odparowana woda.
Klimatyzatory ewaporacyjne zużywają małą ilość energii elektrycznej, nie wymagają montażu długich kanałów wentylacyjnych
Np. temperaturze  powietrza 30 °C i wilgotności względnej 40 % z 1 kW dostarczonej energii elektrycznej otrzymujemy  33 kW odczuwalnej mocy chłodniczej.
Zastosowanie klimatyzatorów ewaporacyjnych m.in. na wynajem i do montażu stacjonarnego: Domy weselne, namioty wystawowe, hale produkcyjne, hale magazynowe.
Najlepsze efekty chłodzenia klimatyzatory osiągają pomieszczeniach dobrze wentylowanych.

Współczynnik chłodzenia
EER 33

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie renomowaną markę i nienaganną opinię wśród naszych klientów. Dbamy o stały rozwój  firmy i dostarczanie jak najlepszej jakości usług jak i produktów na europejskim poziomie.

Firma Szaniec istnieje na rynku od wielu lat, podczas których spotkaliśmy się z wieloma trudnymi zadaniami. Dzięki nim nabyliśmy solidnego doświadczenia w realizacji nawet najtrudniejszych zaleceń.

Najlepszą reklamą jest zadowolony Klient. Kierując się tą dewizą dbamy aby każdy z naszych klientów opuszczał nas w pełni usatysfakcjonowany i z przyjemnością wrócił do nas ponownie.

Aby utrzymywać jakość usług na europejskim poziomie, stale rozwijamy swój asortyment sprowadzając dla Państwa produkty pochodzące od najlepszych producentów.

mapka-dzialy-szaniec