bagaznik-dachowy

Bagażnik dachowy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również, bagażniki dachowe, znacząco ułatwiające wyjazd wakacyjny. Po co kupować nowy gdy będziemy z niego korzystać tydzień czy dwa. Zdecydowanie lepszym wyjściem jest wynajęcie naszego bagażnika dachowego. W naszym asortymencie znajdują się produkty renomowanej firmy THULE jak również wielu innych klasowych producentów. Gwarantujemy solidne wykonanie i bezpieczne przechowywanie Państwa bagażu. Myśląc o okresie wakacyjnym, bardzo ważnym jest zarezerwowanie bagażnika samochodowego z odpowiednim wyprzedzeniem.

Wynajem

Prowadzimy wynajem szerokiej gamy produktów niezbędnych do prawidłowego przygotowanie pomieszczenia do remontu lub rozbudowany, jak również uprzątnięcia budynku po nieprzyjemnych zdarzeniach losowych.

Sposób realizacji zamówienia

W wypadku firm do zawarcia umowy wynajmuje niezbędne są takie dokumenty jak NIP, REGON, wpis do ewidencji, wypis z rejestru oraz dowód osobisty osoby odbierającej urządzenie. Od klientów indywidualnych wymagamy jedynie dowodu osobistego i drugiego dokumentu ze zdjęciem.

Dlaczego właśnie my?

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie renomowaną markę i nienaganną opinię wśród naszych klientów. Dbamy o stały rozwój  firmy i dostarczanie jak najlepszej jakości usług jak i produktów na europejskim poziomie.

Doświadczenie

Firma Szaniec istnieje na rynku od wielu lat, podczas których spotkaliśmy się z wieloma trudnymi zadaniami. Dzięki nim nabyliśmy solidnego doświadczenia w realizacji nawet najtrudniejszych zaleceń.

Zadowolenie Klientów

Najlepszą reklamą jest zadowolony Klient. Kierując się tą dewizą dbamy aby każdy z naszych klientów opuszczał nas w pełni usatysfakcjonowany i z przyjemnością wrócił do nas ponownie.

Najnowsze technologie

Aby utrzymywać jakość usług na europejskim poziomie, stale rozwijamy swój asortyment sprowadzając dla Państwa produkty pochodzące od najlepszych producentów.