klima 1

Klimatyzatory

W swojej ofercie posiadamy małe przenośne klimatyzatory gazowe, jak również duże mobilne klimatyzatory ewaporacyjne (wyparne), znane są również pod nazwą schładzarek ewaporacyjnych, klimatyzerów, czy też schładzarek adiabatycznych. Klimatyzery ewaporacyjne świetnie sprawują się przy klimatyzowaniu, schładzaniu i wietrzeniu pomieszczeń o dużej kubaturze, takich jak hale produkcyjne, namiotowe, wystawowe, targowe i sportowe. Ich działanie docenić mogą również wszelakie rodzaje obiektów gastronomicznych, sportowych i rekreacyjnych. Klimatyzery mogą być również stosowane w obiektach o charakterze rolnym i florystycznym, schładzane przez nie powietrze nie ulega wysuszeniu. Ogromną zaletą naszych klimatyzatorów jest ich tania eksploatacja i prostota w obsłudze. Urządzenia są w pełni ekologiczne gdyż nie wykorzystują w procesie chłodzącym freonu lecz zwykłej wody.

Wynajem wypożyczalnia klimatyzatorów.

W swojej ofercie posiadamy na wynajem klimatyzatory ewaporacyjne (wyparne) i sprężarkowe (freonowe).

Obsługujemy obszar całej Polski, urządzenia dowozimy kurierem, jak również zapewniamy obsługę i montaż.

Do pomieszczeń wielkokubaturowych, w których wymagane jest dostarczenie dużej ilości świeżego chłodnego powietrza niskim kosztem, w krótkim czasie polecamy klimatyzatory ewaporacyjne.

Sposób realizacji zamówienia

W wypadku firm do zawarcia umowy wynajmuje niezbędne są takie dokumenty jak NIP, REGON, wpis do ewidencji, wypis z rejestru oraz dowód osobisty osoby odbierającej urządzenie. Od klientów indywidualnych wymagamy jedynie dowodu osobistego i drugiego dokumentu ze zdjęciem.

Nasze klimatyzatory mają zastosowanie do schładzania i wymiany świeżego powietrza w takich obiektach jak:

– hale produkcyjne

– zakłady produkcji tworzyw sztucznych: wtryskownie, produkcja folii i opakowań

– zakłady produkcji i obróbki metali

– drukarnie

– szklarnie

– domy weselne i restauracje

– hale namiotowe

– serwerownie (Data Center)

– fermy drobiu, chlewnie i obory

Do mniejszych pomieszczeń niewymagających dopływu świeżego powietrza polecamy tradycyjne klimatyzatory sprężarkowe, do takich pomieszczeń jak:

– biura

– sklepy

– mieszkania

WYNAJEM WYPOŻYCZALNIA KLIMATYZATORÓW WARSZAWA WROCŁAW KRAKÓW POZNAŃ SZCZECIN GDAŃSK LUBLIN KATOWICE OPOLE BYDGOSZCZ TORUŃ

Dlaczego właśnie my?

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie renomowaną markę i nienaganną opinię wśród naszych klientów. Dbamy o stały rozwój  firmy i dostarczanie jak najlepszej jakości usług jak i produktów na europejskim poziomie.

Doświadczenie

Firma Szaniec istnieje na rynku od wielu lat, podczas których spotkaliśmy się z wieloma trudnymi zadaniami. Dzięki nim nabyliśmy solidnego doświadczenia w realizacji nawet najtrudniejszych zaleceń.

Zadowolenie Klientów

Najlepszą reklamą jest zadowolony Klient. Kierując się tą dewizą dbamy aby każdy z naszych klientów opuszczał nas w pełni usatysfakcjonowany i z przyjemnością wrócił do nas ponownie.

Najnowsze technologie

Aby utrzymywać jakość usług na europejskim poziomie, stale rozwijamy swój asortyment sprowadzając dla Państwa produkty pochodzące od najlepszych producentów.